تبلیغات
مرکز دانلود و اخبار روز - ترفند اندروید، چگونه باتری گوشی اندروید را مدیریت کنیم؟
مرکز دانلود و اخبار روز
پیش به سوی بهترین ها !!!

در این قسمت از سری ترفندهای آندروید از پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، می‌خواهیم بدانیم چگونه می‌توانیم بر مصرف مبایل گوشی آندروید خود کنترل بیشتری داشته باشیم. اگر مدتی است که باطری گوشی آندرویدتان زودتر از قبل خالی می‌شود، می‌توانید با این ترفند متوجه بوشید چه عاملی باعث خالی شدن باطری گوشی شماست و آن را ...

در این قسمت از سری ترفندهای آندروید از پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، می‌خواهیم بدانیم چگونه می‌توانیم بر مصرف مبایل گوشی آندروید خود کنترل بیشتری داشته باشیم.

اگر مدتی است که باطری گوشی آندرویدتان زودتر از قبل خالی می‌شود، می‌توانید با این ترفند متوجه بوشید چه عاملی باعث خالی شدن باطری گوشی شماست و آن را کنترل کنید. در منوی تنظیمات آندروید، گزینه‌ای وجود دارد به نام Battery. با انتخاب این گزینه، نرخ افزایش یا کاهش ظرفیت باطری به صورت نمودار نمایش داده می‌شود. در زمانی که باطری را شارژ می‌کنید، این نمودار به صورت صعودی است و در دیگر مواقع نزولی است. در مواقعی که مصرفتان زیاد می‌شود، شیب نمودار تند می‌شود. با زدن انگشت روی نمودار، می‌توانید نمودار را با جزئیات بیشتر و به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

android-battery
در زیر نمودار، لیست نرم‌افزارها با درصد مصرفشان از باتری، مشاهده می‌شود. طبیعی است که مثلاً Display بیشترین درصد از مصرف باتری را به خود اختصاص داده باشد. ولی اگر این میزان خیلی بیشتر از بقیه است، احتمالاً عاملی مثل Widget روی صفحه‌ی نمایشتان دارید، که باتری را بسیار مصرف می‌کند. اگر نرم‌افزار خاصی میزان مصرف زیادی از باتری را به خود اختصاص داده است، می‌توانید با تغییر تنظیمات یا حذف آن نرم‌افزار، در مصرف باتری خود صرفه جویی کنید.

منبع: برسامطبقه بندی: اندروید، 
برچسب ها: ترفند اندروید، اندروید، باتری گوشی، مدیریت،
ارسال توسط پیمان
آرشیو مطالب
لینکدونی
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم