تبلیغات
مرکز دانلود و اخبار روز - فریب پیج جعلی FACEBOOK نخورید !
مرکز دانلود و اخبار روز
پیش به سوی بهترین ها !!!
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1391

به تازگی سرویسی به نام  یا هدیه در فیسبوک برای علاقمندان ایجاد شده که از طریق ان می توانید به دوستانتان هدیه های فیبوکی بدهید. در واقع این GIFT ها نوعی کسب درآمد برای فیسبوک است . به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، به تازگی کاربرانی از فیسبوک با یک شوخی فریب آمیز دوستان ...

به تازگی سرویسی به نام  یا هدیه در فیسبوک برای علاقمندان ایجاد شده که از طریق ان می توانید به دوستانتان هدیه های فیبوکی بدهید. در واقع این GIFT ها نوعی کسب درآمد برای فیسبوک است .

fake FACEBOOK

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، به تازگی کاربرانی از فیسبوک با یک شوخی فریب آمیز دوستان خود را با این جمله که لایک کنید و GIFT رایگان بگیرید کاربران را فریب می دهند . البته مشخص نیست که این پیج ها برای بدنام کردن سر دم داران فیسبوک است یا واقعا قصد شوخی دارند اما رفتار این افراد کار پسندیده ای نیست چرا که با خود سرویس های فیسبوک اعضا را فریب می دهند .

این افراد با فریب کاری تعداد زیادی لایک برای خود جمع آوری کرده اند بطوری که بسیاری از کاربران را نسبت به فیسبوک بدین کرده اند . گفتنیست این افراد با هدایای گرانبهایی نظیر IPAD اقدام به فریب افراد  نموده اند . به هر حال اگر با چنین پیج هایی مواجه شدید به هیچ وجه فریب کار تبلیغاتی آن ها را نخورید .


منبع: برسام


طبقه بندی: اخبار روز جهان، 
برچسب ها: فیسبوک، هدیه،
ارسال توسط پیمان
آرشیو مطالب
لینکدونی
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم