تبلیغات
مرکز دانلود و اخبار روز - ورود اولین تلفن اندرویدی جواهرنشان به بازار
مرکز دانلود و اخبار روز
پیش به سوی بهترین ها !!!
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391
تلفن همراه ورتو تی با قیمت 7900 یورو یا 10 هزار و 575 دلار عرضه می شود در دفتر مرکزی این شرکت در همپشایر بریتانیا ساخته شده است.
براساس اظهارات هاتچ هاتچیسون طراح این دستگاه، ورتو تی قاب تیتانیوم دارد و صفحه ای از یاقوت کبود داشته اما از امکان 4G برخوردار نیست.
تاسال گذشته این شرکت متعلق به شرکت نوکیا بود که متخصص ساخت دستگاه های گران قیمت با سیستم عامل سیمبیان بود.
براساس اظهارات پری اوستینگ مدیراجرایی این شرکت، ورتو سیستم عامل اندروید را به ویندوز ترجیح داده است و می خواهد بخشی از اکثریت باشد.
وی افزود: ما می خواستیم تلفن هوشمند ورتو دارای مزیتهای سایر دستگاه ها باشد، فکر می کنم که تلفنهای دارای سیستم عامل ویندوز موفق خواهند بود اما سهم اندکی از بازار خواهند داشت. درحال حاضر سهم بازار اندروید به 60 درصد می رسد.
هاتچیسون رئیس تیم طراحی این شرکت گفت: ورتو علاقه ای به پیشرو بودن در زمینه فناوری نداشته و هیچگاه برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش نکرده است.

این شرکت بازار انبوه را هدف قرار نداده است، در حال حاضر، پس از 10 سال فعالیت تنها 326 هزار دستگاه تلفن هوشمند از این شرکت در بازار موجود است.

هرکدام از این دستگاه با دست سر هم می شوند و اسم و امضای فردی که آنها را سرهم کرده است با لیزر به درب داخلی قسمت نگهدارنده سیم کارت حک می شود.

دستگاه ورتو تی با وزن 180 گرم سنگین تر از نسل جدید تلفنهای هوشمند است. برای مثال گلکسی S3 وزن 118 گرمی داشته و وزن آی فن 5 به 112 گرم می رسد. گفته می شود که یکی از علل آن دوام زیاد است و اگر یک کامیون از روی آن رد شود دستگاه سالم باقی می ماند.

بسیاری تصور می کند که انتخاب یاقوت کبود برای صفحه این دستگاه برای مجلل بودن آن است، درحالی که قدرت یاقوت کبود از فولاد هم بیشتر است.

ورتو تاکنون ارقامی درباره فروش خود منتشر نکرده اما اعلام کرده است که طی 10 سال گذشته به جز سال 2008، هرسال افزایش فروش داشته است و چین بزرگترین بازار این کشور محسوب می شود.
منبع: ای تی ایرانطبقه بندی: اخبار روز جهان، 
برچسب ها: اندروید، تلفن،
ارسال توسط پیمان
آرشیو مطالب
لینکدونی
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم