تبلیغات
مرکز دانلود و اخبار روز - صفحه نمایش ۵ اینچی در آیفون ۶؟!
مرکز دانلود و اخبار روز
پیش به سوی بهترین ها !!!
مرتبه
تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391

5-inch_iPhone_mockup_lineup-800x450

صبا آسا: گویا ماراتن شایعات آیفون ۵ اس و ۶ شروع شده و هر روز که می گذرد خبرهای عجیب و غریب و بعضاً جالبی در مورد این گوشی ها به گوش می رسد. پیش تر در صبا آسا عکس هایی از اسپیکر داخلی آیفون ۵ اس و آیفون ۶ منتشر کردیم. اما حالا خبرهای بیشتری در مورد آنها منتشر شده است (البته در حد شایعه).

شایعات جدید حاکی از این هستند که اپل می خواهد آیفون های جدید را در ۲۰۱۳ معرفی کند. گفته می شود آیفون ۵ اس از لحاظ ساختار کاملاً شبیه آیفون ۵ است اما آیفون ۶، صفحه نمایشی ۵ اینچی خواهد داشت و بسیار سبک تر و باریک تر از آیفون ۵ خواهد بود.

با روندی که اپل در ساخت مدل های جدید آیفون در پیش داشته است، می توان انتظار داشت که آیفون ۵ اس از لحاظ ظاهری کاملاً به آیفون ۵ شبیه باشد، فقط شاید از لحاظ تراکم پیکسل های صفحه بالاتر باشد. اما در مورد افزایش قطر صفحه نمایش در آیفون ۶ باید شک کرد. به گفته خود مقامات شرکت، اپل اندازه صفحه نمایش آیفون را طوری می کند که کاربر راحت بتواند یک دستی با آن کار کندو پیام تایپ کند اما با صفحه نمایش بزرگ تر از ۴ اینچ دیگر با یک دست نمی توان راحت کار کرد و ناخودآگاه باید از دو دست استفاده کرد. به خاطر همین هم نمی توان منتظر صفحه نمایش ۵ اینچی در آیفون ۶ بود. نظر شما چیست؟


منبع: علمولوژی


طبقه بندی: اخبار روز جهان، 
برچسب ها: آیفون ۶، صفحه نمایش ۵ اینچی،
ارسال توسط پیمان
آرشیو مطالب
لینکدونی
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم