تبلیغات
مرکز دانلود و اخبار روز - بازی Company of Heroes 2؛ ارتش سرخ
مرکز دانلود و اخبار روز
پیش به سوی بهترین ها !!!
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1391

مدت زیادی است که خبری از جنگ جهانی دوم در بازی های کامپیوتری نیست، اما استودیوی بازیسازی Relic قصد دارد تا یک روایت تازه از این دوره داشته باشد و به همین دلیل می خواهد به نبردهایی بپردازد که در شرق اروپا رخ داده اند و در آن ارتش سرخ با نیروهای نازی مبارزه می کرد. نیروهای نازی، اروپا و شمال آفریقا را به تصرف خود درآورده اند و برای فتح شوروی باید از کوهستان Ural عبور کنند. البته نیروهای شوروی نیز سعی می کنند تا با استفاده از سرمای کشنده، آن ها را از بین ببرند. آن ها حتی منابع خودشان را نیز نابود می کنند تا به دست آلمانی ها نیفتند. خیلی ها می گویند که این استراتژی باعث شد تا نیروهای رایش سوم در این منطقه شکست بخورند.

به هر حال اکنون تاریخ می خواهد در قالب یک بازی کامپیوتری بازگو شود. Company of Heroes 2 یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی THQ به حساب می آمد که درگیری های جنگ را به خوبی به نمایش می گذاشت و سعی می کرد تا برتری نیروهای شوروی در سرمای زمستان را نیز در بازی پیاده سازی کند. پس از اعلام ورشکستگی این کمپانی، Sega استودیوی Relic را خرید و انتشار این بازی را بر عهده گرفت. سازندگان به تازگی امکانی را فراهم کرده اند که خیلی ها بتوانند بخش هایی از قسمت های چندنفره و تک نفره این بازی را تجربه کنند. در قسمت تک نفره بازیکنان کنترل گروهی از نیروهای ویژه شوروی را به دست می گیرند و وظیفه شان این است که سه نقطه استراتژیک مشخص شده روی نقشه را به تصرف خود دربیاورند.

Company of Heroes 2 Turning Point Trailer 5 بازی Company of Heroes 2؛ ارتش سرخ

محیط برفی بازی به زیبایی طراحی شده و بوران برف به خوبی جلوی حرکت و دید نیروهای شما را می گیرد. همچنین اگر بیش از حد، بدون حرکت در سرما باقی بمانید، نیروهای شما از Hypothermia می میرند! به همین دلیل باید سعی کنید که نیروهای خود را گرم نگه دارید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید. در این قسمت می توانید از بوران برف استفاده کنید و در حالیکه نیروهای آلمانی شما را نمی بینند از رودخانه ای که پیش رویتان قرار دارد، عبور کنید. تانک ها آلمانی در مکانی قرار دارند که زیر آن را یخ های زخیمی فرار گرفته اند. بازی پیشنهاد می کند که یخ ها را منفجر کنید تا بتوانید تانک ها را از بین ببرید.

البته این کار باعث می شود تا نیروهای شما نیز دیگر نتوانند از رودخانه عبور کنند. سازندگان شرایط آب و هوایی را به شکل کاملاً داینامیک طراحی کرده اند و این موضوع لذت بازی را بیش از پیش کرده است. در این عنوان همانند سایر بازی های استراتژی برای ساخت و ساز و تولید نیرو، باید منابع مختلفی را جمع آوری کنید. از طرف دیگر، باید به این موضوع نیز اشاره کرد که گرافیک بازی واقعاً بالا است و کوچک ترین تغییرات در محیط را مشاهده خواهید کرد. به طور مثال، رد حرکت تانک ها به خوبی روی برف مشخص خواهد شد که به وسیله آن می توان مسیر حرکت تانک های دشمن را حدس زد و برای مبارزه با آن ها استراتژی های جدیدی را به کار برد. المان های بسیار زیادی با گیم پلی ترکیب شده اند تا این بخش بسیار تازه جلوه کند.

Company of Heroes 2 4 بازی Company of Heroes 2؛ ارتش سرخ

بعد از مبارزه با نیروهای آلمانی در قسمت داستانی، سازندگان بخش چندنفره را نیز به نمایش درآوردند که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر مبارزه کنند. اگر دوست داشته باشید که ماجرای دیگری را در سرمای شوروی پشت سر بگذارید، بد نیست که یکی از نقشه های CoH2 را تجربه کنید که دارای سه نقطه استراتژیک است و یک دریاچه یخ زده نیز در میان آن وجود دارد. بعد از اینکه با روند بازی آشنا شدید، تجربه بخش چندنفره بسیار لذت بخش خواهد بود. در ابتدا باید چند ساختمان اصلی را بنا کنید تا به وسیله آن ها نیرو تولید کنید و مناطق مهم بازی را به تصرف خود دربیاورید.
طبقه بندی: اخبار روز جهان، 
برچسب ها: بازی، ارتش سرخ، بررسی،
ارسال توسط پیمان
آرشیو مطالب
لینکدونی
امکانات جانبی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم